Plan zajęć orkiestry

LEKCJE INDYWIDUALNE 


KLASA: Flet

INSTRUKTOR: Bożena Łobos

DZIEŃ: Wtorek

15:30-16:00 – Witczak Zuzanna

16:00-16:30 – Halbiniak Karolina

16:30-17:00 – Świątkowska Ewa

17:00-17:30 – Spyra Nel

17:30-18:00 – Ziarkowska Alicja

18:00-18:30 – Sikora Wiktoria

18:30-19:00 – Powroźnik Anna


KLASA: Waltornia

INSTRUKTOR: Maryla Limanowska

DZIEŃ: Wtorek

15:00-15:30 – Jesika Hejduk

15:30-16:00 – Wojciech Ignasiak

16:00-16:30 – Emilia Kosela

16:30-17:00 – Nadia Gołda

17:00-17:30 – Paweł Kielan

17:30-18:00 – Martyna Kielan

18:00-18:30 – Natalia Leciak

18:30-19:00 – Wiktoria Górecka

 


KLASA: Trąbka

INSTRUKTOR: Marek Piątek

DZIEŃ: Środa

15:00-15:30 – Prysak Piotr

15:30-16:00 – Laura Pietras

16:00-16:30 – Dominik Dziuba

16:30-17:00 – Michał Pomada

17:00-17:30 – Jakub Szyda

17:30-18:00 – Mateusz Nocoń

18:00-18:30 – Dawid Halbiniak

18:30-19:00 – Piotr Kościelny

19:00-19:30 – Wiktoria Stolarska


KLASA: Trąbka

INSTRUKTOR: Maciej Piątek

DZIEŃ: Środa

14:30-15:00 – Bartłomiej Iwańczak

15:00-15:30 – Szymon Bugaj

15:30-16:00 – Filip Skoczylas

16:00-16:30 – Wiktor Machoń

16:30-17:00 – Stanisław Halkiewicz

17:00-17:30 – Tomasz Gonera

17:30-18:00 – Szymon Onoszko

18:00-18:30 – Piotr Cebula

18:30-19:00 – Norman Szatanik

 


KLASA: Puzon

INSTRUKTOR:  Łukasz Gwóźdź

DZIEŃ: Wtorek

14:00-14:30 – Piotr Różycki

14:30-15:00 – Olek Sterczewski

15:00-15:30 – Wiktor Lacek

15:30-16:00 – Krzysztof Hetmańczyk

16:00-16:30 – Bartosz Kluza

16:30-17:00 – Oktawian Olejarz

17:00-17:30 – Mikołaj Rygał

17:30-18:00 – Oliwia Dominiak

18:00-18:30 – Zuzanna Efemberg

18:30-19:00 – Greta Głowienkowska


KLASA: Perkusja

INSTRUKTOR: Szymon

DZIEŃ: Poniedziałek 

15:00-15:30 – Adrian Gradzik

15:30-16:00 – Wojciech Kubat

16:00-16:30 – Mateusz Melka

16:30-17:00 – Antoni Halkiewicz

17:00-17:30 – Igor Fabrykowski

17:30-18:00 – Igor Równiak

18:00-18:30 – Maja Gradzik

18:30-19:00 – Maks Kot

 

DZIEŃ: Czwartek

15:00-15:30 – Franek Świąć

15:30-16:00 – Amelia Wochal

16:00-16:30 – Kacper Kuś

16:30-17:00 – Marcel Broniszewski

17:00-17:30 – Kinga Długosz

17:30-18:00 – Nikodem Dudek

18:00-18:30 – Grzegorz Witczak

18:30-19:00 – Krzysztof Magdziarz


KLASA: Fortepian

INSTRUKTOR: Natalia Zielonka

DZIEŃ: Sobota

8:30-9:00 – Krzysztof Wala

9:00-9:30 – Bartosz Kwiecień

9:30-10:00 – Emilia Cudak

10:00-10:30 – Grzegorz Witczak

10:30-11:00 – Zuzanna Witczak

11:00-11:30 – Martyna Kielan

11:30-12:00 – Paweł Kielan

12:00-12:30 – Dominiak Gęsiarz