Skład Orkiestry Dziecięcej 2018/2019, plan zajęć indywidualnych i zmiany w opłatach

Nowy plan zajęć indywidualnych można sprawdzić, klikając w poniższy link:

Plan zajęć indywidualnych

*Ewentualne korekty lub zmiany dotyczące zajęć, prosimy uzgadniać z instruktorami.

Zajęcia rozpoczynają się już 3 września (poniedziałek)

Pierwsze zajęcia z fortepianu będą miały miejsce w 1 września (sobota)

Zajęcia w klasie perkusja rozpoczną się 10 września (poniedziałek)

 

Informujemy, że opłaty dotyczące poszczególnych zajęć uległy nieznacznym zmianom. Prosimy o zapoznanie się z nową tabelą, przedstawioną poniżej:

………………….NAZWA ZAJĘĆ………………………..

…………………………OPŁATA MIESIĘCZNA……………………………..

LEKCJA INDYWIDUALNA INSTRUMENT DĘTY/PERKUSJA – CZŁONEK DZIECIĘCEJ ORKIESTRY DĘTEJ/SZKÓŁKA

70,00 zł

LEKCJA INDYWIDUALNA INSTRUMENT DĘTY/PERKUSJA – CZŁONEK MŁODZIEŻOWEJ ORKIESTRY DĘTEJ

50,00 zł

LEKCJA INDYWIDUALNA – PIANINO

80,00 zł

ZAJĘCIA GRUPOWE – MAŻORETKI

60,00 zł

SKŁADKA CZŁONKOWSKA BEZ POBIERANIA LEKCJI Z WYPOŻYCZENIEM INSTRUMENTU

20,00 zł

SKŁADKA CZŁONKOWSKA BEZ POBIERANIA LEKCJI BEZ WYPOŻYCZENIA INSTRUMENTU

10,00 zł

OPŁATA WPISOWA DLA NOWYCH CZŁONKÓW

50,00 zł

 

Przedstawiamy Państwu również Skład Orkiestry Dziecięcej na rok 2018/2019

Flety:
1. Świątkowska Ewa
2. Pożarlik Anna
3. Spyra Nel
4. Koćwin Maja
5. Witczak Zuzanna

Klarnety:
1. Hombek Ola
2. Brewczynska Kinga
3. Kosela Julia
4. Ziarkowska Maria
5. Świąć Emilka
6. Równiak Mikołaj

Saksofony
1. Bąbelewska Nadia
2. Pożarlik Oliwier
3. Urbański Oliwier
4. Łuba Jan
5. Wilk Justyna
6. Halkiewicz Piotr
7. Soboniak Kacper
8. Szyda Sandra

Trąbki
1. Pietras Laura
2. Dziuba Dominik
3. Halbiniak Dawid
4. Kościelny Piotr
5. Prysak Piotr
6. Iwańczak Bartłomiej
7. Kociołek Wojciech
8. Gruszczyńska Milena
9. Kulik Kewin
10. Szyda Jakub

Waltornie
1. Gołda Nadia
2. Kielan Paweł

Puzony
1. Lacek Wiktor
2. Olejarz Oktawian
3. Różycki Piotr
4. Sterczewski Olek
5. Hetmańczyk Krzysztof

Tenory:
1. Nocoń Mateusz

Tuby
1. Kluza Bartosz

Gitara
1. Koćwin Mateusz

Perkusja

1. Gradzik Adrian
2. Halkiewicz Antoni
3. Równiak Igor
4. Świąć Franciszek
5. Kuś Kacper
6. Broniszewski Marcel
7. Długosz Kinga
8. Kot Maks
9. Szulc Kacper