Plan zajęć indywidualnych

LEKCJE INDYWIDUALNE 

KLASA: Flet

INSTRUKTOR: Bożena Łobos

DZIEŃ: Wtorek

15:00-15:30 – Maja Koćwin

15:30-16:00 – Witczak Zuzanna

16:00-16:30 – Halbiniak Karolina

16:30-17:00 – Świątkowska Ewa

17:00-17:30 – Spyra Nel

17:30-18:00 – Ziarkowska Alicja

18:00-18:30 – Sikora Wiktoria

18:30-19:00 – Powroźnik Anna


KLASA: Saksofon

INSTRUKTOR: Piotr Wierzba

DZIEŃ: Środa

14:30-15:00 – Oliwier Pożarlik

15:00-15:30 – Emilia Świąć

15:30-16:00 – Kacper Soboniak

16:00-16:30 – Adrianna Świątkowska

16:30-17:00 – Sandra Szyda

17:00-17:30 – Oliwier Urbański

17:30-18:00 – Nadia Bąbolewska

18:00-18:30 – Mikołaj Równiak

18:30-19:00 – Zuzanna Wilk

19:00-19:30 –  Piotr Halkiewicz

19:30-20:00 – Marlena Smok

 

 


KLASA: Waltornia

INSTRUKTOR: Maryla Limanowska

DZIEŃ: Wtorek

15:30-16:00 – Sandra Bińczyk

16:00-16:30 – Emilia Kosela

16:30-17:00 – Nadia Gołda

17:00-17:30 – Martyna Kielan

17:30-18:00 – Tymoteusz Ujma

18:00-18:30 – Natalia Leciak

18:30-19:00 – Wojciech Ignasiak

19:00-19:30 – Anna Szwajkowska

ind. Wiktoria Górecka


KLASA: Klarnet

INSTRUKTOR: Agata Piątek

DZIEŃ: Sobota

9:00-9:30 – Aleksandra Hombek

9:30-10:00 – Julia Kosela

10:00-10:30 – Wiktoria Zych

10:30-11:00 – Maja Gradzik

11:00-11:30 – Zuzanna Pietras

11:30-12:00 – Olga Siwy

12:00-12:30 – Julia Psiuch

12:30-13:00 – Kinga Brewczyńska

 


KLASA: Trąbka, Tenor

INSTRUKTOR: Marek Piątek

DZIEŃ: Środa

15:00-15:30 – Piotr Prysak

15:30-16:00 – Dominik Dziuba

16:00-16:30 – Laura Pietras

16:30-17:00 – Jakub Szyda

17:00-17:30 – Michał Pomada

17:30-18:00 – Mateusz Nocoń

18:00-18:30 – Dawid Halbiniak

18:30-19:00 – Wiktoria Stolarska

19:00-19:30 – Piotr Kościelny

19:30-20:00 – Ksawier Bąbolewski


KLASA: Trąbka

INSTRUKTOR: Maciej Piątek

DZIEŃ: Środa

15:00-15:30 – Szymon Bugaj

15:30-16:00 – Bartłomiej Iwańczak

16:00-16:30 – Filip Skoczylas

16:30-17:00 – Wiktor Machoń

17:00-17:30 – Tomasz Gonera

17:30-18:00 – Szymon Onoszko

18:00-18:30 – Piotr Cebula

18:30-19:00 – Norman Szatanik

19:00-19:30 – Stanisław Halkiewicz

 


KLASA: Puzon, Tuba

INSTRUKTOR: Adrian Gzik

DZIEŃ: Poniedziałek

14:00-14:30 Aleksander Sterczewski

14:30-14:00 – Oktawian Olejarz

15:00-15:30 – Piotr Różycki

15:30-16:00 – Wiktor Lacek

16:00-16:30 – Mikołaj Rygał

16:30-17:00 – Klaudia Szulc

17:00-17:30 – Bartosz Kluza

17:30-18:00 – Krzysztof Hetmańczyk

18:00-18:30 – Oliwia Dominiak

18:30-19:00 – Sandra Lisowska

19:00-19:30 – Anna Machoń

 


KLASA: Perkusja

INSTRUKTOR: Szymon Makowski

DZIEŃ: Wtorek

15:00-15:30 – Wojtek Kubat

15:30-16:00 – Grzegorz Witczak

16:00-16:30 – Adrian Gradzik

16:30-17:00 – Igor Równiak

17:00-17:30 – Marcel Broniszewski

17:30-18:00 – Maks Kot

18:00-18:30 – Igor Fabrykowski

 

DZIEŃ: Środa

15:00-15:30 – Franek Świąć

15:30-16:00 – Amelia Wochal

16:00-16:30 – Alan Zych

16:30-17:00 – Nikodem Dudek

17:00-17:30 – Kacper Kuś

17:30-18:00 – Kacper Szulc

18:00-18:30 – Kinga Długosz

18:30-19:00 – Antoni Halkiewicz

 


KLASA: Fortepian

INSTRUKTOR: Natalia Zielonka

DZIEŃ: Sobota

8:30-9:00 – Krzysztof Wala

9:00-9:30 – Bartosz Kwiecień

9:30-10:00 – Emilia Cudak

10:00-10:30 – Grzegorz Witczak

10:30-11:00 – Zuzanna Witczak

11:00-11:30 – Martyna Kielan

11:30-12:00 – Paweł Kielan

12:00-12:30 – Dominik Gęsiarz

12:30-13:00 – Julia Wyrzykowska