You are currently viewing Pobyt we Włoszech

1 czerwca 2016 roku miał miejsce długo oczekiwany przez wszystkich wyjazd do Włoch. Naszym głównym celem był międzynarodowy konkurs, w którym zajęliśmy drugie miejsce. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami

Zakwaterowani byliśmy w Hotelu Panoramic, w Tortoreto – miejscowości oddalonej o kilka kilometrów od Giulianovej, gdzie odbywał się konkurs. Kilkudniowy czas pobytu wypełniony był występami i ostatnimi przygotowaniami do pokazu musztry paradnej. Zaprezentowaliśmy się również podczas otwarcia Mistrzostw Włoch Mażoretek.

Poza występami mogliśmy również spędzić dużo czasu we wspólnym gronie. Mieliśmy okazję zwiedzić pobliskie miejscowości, a także poznać włoską kuchnię. W ostatni dzień pobytu we Włoszech pojechaliśmy do Rzymu. Na początku zwiedzaliśmy Watykan, wraz z Bazyliką świętego Piotra. Mogliśmy zobaczyć wspaniałe zabytki, takie jak Panteon, Fontanna di Trevi, czy Kościół św. Ludwika Króla Francji. Swój spacer wzdłuż Tybru zakończyliśmy przy Koloseum.

W Mykanowie zostaliśmy przywitani bardzo serdecznie. Dziękujemy naszym wspaniałym kibicom za wsparcie, a władzom Gminy Mykanów za pomoc w wyjeździe. Podczas wyjazdu nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów. Mamy nadzieję, że przyczynią się one do kolejnych prestiżowych występów.